//
czytasz...

Olimpiady, Konkursy

Wyniki okręgowych eliminacji pisemnych XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Na zebraniu jurorów Komitetu Okręgowego OLiJP w dniu 25 lutego2013 r. – na podstawie wyników części literackiej i językowej – wytypowano kandydatów do etapu ustnego. Do eliminacji ustnych zostali zakwalifikowani następujący uczniowie, którzy
w obydwu częściach eliminacji pisemnych uzyskali wymaganą regulaminem liczbę punktów:

Lp.

Nazwisko i Imię

Klasa

Szkoła

Miejscowość

1. Bartnik Tomasz

II

I LO Mielec
2. Bednarczyk Kinga

II

I LO Mielec
3. Bieda Barbara

III

I LO Dębica
4. Błaszczyk Karolina

II

II LO Krosno
5. Boczar Bernadetta

II

III LO Krosno
6. Borczyk Maciej

III

II LO Sanok
7. Brzostowska Ewelina

II

LO Sędziszów Młp
8. Buben Karolina

II

I LO Przemyśl
9. Chmura Łukasz

III

LO Leżajsk
10. Czaczkowska Maria

II

LO Strzyżów
11. Dubiel Marta

III

LO Strzyżów
12. Fryzeł Tomasz

III

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
13. Grzyb Tomasz

I

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
14. Hajduk Paweł

III

I Społ. LO Tarnobrzeg
15. Izdebska Katarzyna

III

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
16. Jędrzejczyk Alicja

II

I LO Krosno
17. Kluska Magdalena

II

I LO Krosno
18. Koniuszy Przemysław

II

II LO Przemyśl
19. Krzysztofik Kinga

III

II LO Mielec
20. Kubit Aleksandra

III

I LO Krosno
21. Kucab Mateusz

II

I LO Łańcut
22. Lipińska Agata

III

I LO Dębica
23. Popek Dominika

II

ZSO Nr 2 Stalowa Wola
24. Stępniowski Seweryn

III

LO Leżajsk
25. Strycharz Anna

II

I LO Mielec
26. Szęszoł Olga

III

II LO Mielec
27. Szufla Monika

II

I LO Mielec
28. Tasz Sabina

II

III LO Krosno
29. Wcisło Dominika

III

II LO Rzeszów
30. Woźniczak Katarzyna

III

I LO Krosno
31. Ziębka Klaudia

II

III LO Krosno
32. Zygmunt Claudia

III

I LO Krosno

 

 

Eliminacje ustne odbędą się 9 marca 2013 2 budynku URz w Rzeszowie, ul. Rejtana 16 C. Początek zawodów godz. 9.00.

Godzinowy harmonogram dla poszczególnych uczestników zostanie podany na stronie Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie www.pcen.pl

Informacje o szczegółowych wynikach uczniów niezakwalifikowanych do części ustnej można uzyskać u sekretarza KO OLiJP pod numerem 17 789 11 54.

W terminach:  01. 03. w godz. od 13.30 – 15.00 oraz 05. 03. w godz. od 14.00 – 16.00
w pokoju 107, Instytutu Filologii, ul. Rejtana 16 C.  będą udostępnione do wglądu niezakwalifikowane prace.

Sekretarz  KO OLiJP

mgr Irena Stryjkowska