//
czytasz...

Olimpiady, Konkursy

XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Rzeszowie informuje, że następujący uczniowie zostali zakwalifikowani do eliminacji okręgowych XLIII OLiJP, uzyskując z pracy przygotowawczej wymaganą regulaminem liczbę punktów (min. 45 na 60 możliwych).

Eliminacje okręgowe (pisemne) odbędą się 16 lutego 2013 r. w salach Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów,
ul. Rejtana 16 C.

Początek zawodów – godz. 900, zakończenie- około godz. 1530.

Przypominamy, że uczestnicy zmagań olimpiadowych zobowiązani są do okazania ważnego dowodu tożsamości.

W celu ujednolicenia edytorskiego ustalamy, że prace na etapie okręgowym mają być pisane
w kolorze czarnym.

Informujemy, że dla uczestników Olimpiady zostaną zorganizowane konsultacje.

Miejsce konsultacji – Uniwersytet Rzeszowski, ul. Rejtana 16 C, sala nr 118.

Terminy konsultacji19 stycznia ,   2  i  9 lutego 2013 r.

Nauka o języku – godz. 1000 – 1130, literatura – godz. 1145 – 1315.

Informujemy również, że niezakwalifikowane prace uczniów będą do wglądu w Dziekanacie Wydziały Filologicznego (budynek B) URz w dniach 22 i 29 stycznia w godz. od 1200 – 1400.

 

Lista uczniów zakwalifikowanych na zawody okręgowe XLIII OLiJP
w okręgu podkarpackim w roku szkolnym 2012/2013

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Szkoła

Miejscowość

Środoń Klaudia

II

LO Czudec
Bieda Barbara

III

I LO Dębica
Lipińska Agata

III

I LO Dębica
Marekwica Dominika

I

I LO Jasło
Lechowska Gabriela

III

I LO Jasło
Rączka Agnieszka

III

I LO Jasło
Maziarz Angelika

II

LO Kołaczyce
Godek Anna

I

I LO Krosno
Grodzińska Anna

III

I LO Krosno
Jędrzejczyk Alicja

II

I LO Krosno
Kluska Magdalena

II

I LO Krosno
Kłosowicz Damian

I

I LO Krosno
Kubit Aleksandra

III

I LO Krosno
Olbrycht Julia

III

I LO Krosno
Pająk Magdalena

I

I LO Krosno
Przewoźnik Dawid

I

I LO Krosno
Ruchalska Anna

II

I LO Krosno
Urbanek Sabina

II

I LO Krosno
Woźniczak Katarzyna

III

I LO Krosno
Zygmunt Claudia

III

I LO Krosno
Błaszczyk Karolina

II

II LO Krosno
Fejkiel Adrian

II

II LO Krosno
Janiszewska Kinga

II

II LO Krosno
Rodycz Mateusz

II

II LO Krosno
Syrek Miranda

II

II LO Krosno
Bargieł Kamila

II

III LO Krosno
Boczar Bernadetta

II

III LO Krosno
Półchłopek Jolanta

II

III LO Krosno
Tasz Sabina

II

III LO Krosno
Ziębka Klaudia

II

III LO Krosno
Chmura Łukasz

III

LO Leżajsk
Stępniowski Seweryn

III

LO Leżajsk
Kucab Mateusz

II

I LO Łańcut
Bartnik Tomasz

II

I LO Mielec
Bednarczyk Kinga

II

I LO Mielec
Strycharz Anna

II

I LO Mielec
Szufla Monika

II

I LO Mielec
Krzysztofik Kinga

III

II LO Mielec
Leś Adrian

II

II LO Mielec
Szęszoł Olga

III

II LO Mielec
Rupa Patrycja

II

V LO Mielec
Burdzel Patrycja

II

ZST Mielec
Buben Karolina

II

I LO Przemyśl
Koniuszy Przemysław

II

II LO Przemyśl
Szymański Konrad

II

II LO Przemyśl
Tańcula Agnieszka

III

I LO Rzeszów
Hofman Agata

II

I LO Rzeszów
Wolski Jan

II

I LO Rzeszów
Zięba Amelia

II

I LO Rzeszów
Habrat Aleksandra

II

I LO Rzeszów
Grodecka Jolanta

I

I LO Rzeszów
Szumna Natalia

I

I LO Rzeszów
Jamuła Dominika

II

II LO Rzeszów
Wcisło Dominika

III

II LO Rzeszów
Goral Joanna

III

III LO Rzeszów
Bereś Magdalena

II

VI LO Rzeszów
Kurek Anna

IV

ZSE Rzeszów
Styś Katarzyna

IV

ZSE Rzeszów
Wilanowska Magdalena

IV

ZSE Rzeszów
Izdebska Katarzyna

III

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
Fryzeł Tomasz

III

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
Lisowska Gabriela

II

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
Grzyb Tomasz

I

LO Sióstr Prezentek Rzeszów
Obłój Daria

II

I LO Sanok
Witowicz Dominika

II

I LO Sanok
Borczyk Maciej

III

II LO Sanok
Brzostowska Ewelina

II

LO Sędziszów Młp
Popek Dominika

II

ZSO Nr 2 Stalowa Wola
Czaczkowska Maria

II

LO Strzyżów
Fortuna Justyna

II

LO Strzyżów
Kruczek Weronika

II

LO Strzyżów
Grodzki Paweł

II

LO Strzyżów
Dubiel Marta

III

LO Strzyżów

Hajduk Paweł

III

I Społ. LO Tarnobrzeg
Koprowska Weronika

III

I Społ. LO Tarnobrzeg

Kutyła Joanna

II

I Społ. LO Tarnobrzeg

Wojdyło Monika

III

ZS A-E Werynia

Tkacz Magdalena

III

LO Ustrzyki Dolne

 

Sekretarz

Komitetu Okręgowego OLiJP

w Rzeszowie

mgr Irena Stryjkowska