//
czytasz...

Olimpiady, Konkursy

Konkurs Ojczyzny Polszczyzny – II etap dla szkół ponadgimnazjalnych

Szanowni Państwo

przedstawiamy poniżej  listę uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zakwalifikowanych do II etapu Konkursu Ojczyzny Polszczyzny. Część pisemna eliminacji odbędzie się w sobotę 27 października b.r. w siedzibie Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, ul. Niedzielskiego 2 (boczna ul. Dąbrowskiego, obok kościoła Saletynów).

Czas eliminacji pisemnych: 10.00 – 11.30.
Jednocześnie informujemy, że eliminacje ustne odbędą się 10 listopada b.r.  Szczegóły przedstawimy po ustaleniu wyników części pisemnej.

 

  • Lista uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Łączna liczba punktów

 1

Izabela Antosiak

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

37

 2

Magdalena Cukrzyńska

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

43

 3

Jakub Dzierżak

Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

41

 4

Jolanta Grodecka

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

35

 5

Paweł Hajduk

I Społeczne LO, Tarnobrzeg

50

 6

Piotr Hendzel

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

35

7

Kamil  Jaworski

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie

36

 8

Aleksandra Kalawska

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

48

 9

Weronika Koprowska

I Społeczne LO, Tarnobrzeg

49

 10

Magdalena Kulikowska

Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni

38

 11

Joanna Kutyła

I Społeczne LO, Tarnobrzeg

49

 12

Anna Łach

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

37

 13

Paulina Makaryk

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

40

 14

Maria Marchwiany

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

37

 15

Edyta Marciniec

Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni

37

 16

Ewa Matwijczyk

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

45

 17

Katarzyna Migut

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie

41

 18

Barbara Ochał

            I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

37

 19

Beata Ofiara

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie,   Rzeszów

43

 20

Adrian Pałacki

Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu

43

 21

Sylwia              Siry

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

48

 22

Anna  Skubisz

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

48

23

Aleksandra Socha

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

38

 24

Michał Sochacki

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

49

 25

Izabela Solecka

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

36

 26

Barbara Sowa

Liceum Ogólnokształcące, Błażowa

36

 27

Natalia Sowula

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

47

 28

Anna Słupczyńska

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

37

 29

Katarzyna Tomaka

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

35

 30

Bartosz Tworzydło

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

40

 31

Natalia Wąsacz

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie,   Rzeszów

37

 32

Weronika Wilkos

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

37

 33

Justyna Wnęk

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie,   Rzeszów

43

 34

Karolina Włodyka

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, Rzeszów

39

 35

Dorota Zaborniak

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie,   Rzeszów

43

 36

Izabela Ząbkowicz

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

37

 37

Martyna Zegar

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie,   Rzeszów

40

 38

Anna Zuber

Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

36